Videmus Ekip

avatar for Anılcan DuymazAnılcan Duymaz

Orta Doğu Teknik Üniversitesi 3. sınıf sosyoloji öğrencisi. Genellikle siyaset bilim ve istatistik alanlarıyla ilgilidir. Müzik dinleyicisi, futbol seyircisi ve kedi-sever.

avatar for Deniz ÖzyurtDeniz Özyurt

Orta Doğu Teknik Üniversitesi 3. Sınıf Sosyoloji öğrencisi. Antropoloji ve felsefe konularına ilgilidir. Analog fotoğraf çeker, tiyatroda oyunculuk yapar, müzik yapar ve tam zamanlı olarak hayvan sever.

avatar for Ece TekinerEce Tekiner

Orta Doğu Teknik Üniversitesi 2. Sınıf sosyoloji öğrencisi. Farklı kültürlerle iç içe olmayı, gezmeyi, müzik dinlemeyi ve fotoğraf çekmeyi çok sever. Şu sıralar boş zamanlarını ukulele çalarak geçiriyor.

avatar for Ecem EnginEcem Engin

ODTÜ Şehir ve Bölge Planlama 4. sınıf öğrencisi. Felsefi ve mimari alanlara ilgi duyar. Yürüyüş yapmayı, fotoğraf çekmeyi ve yolculukları sever. Mevsimi kış, rengi sarıdır. İçinde her zaman kırsala karşı bir özlem taşır.

avatar for Hulusi ÖzdemirHulusi Özdemir

1998 Denizli doğumlu. Akdeniz Üniversitesi Psikoloji Bölümü 4. Sınıf öğrencisi. Genellikle psikoloji, tarih ve politika alanlarıyla ilgilidir. Kamp yapmayı sever, iyi bir Beşiktaş taraftarı.

avatar for Merve AydemirMerve Aydemir

Hacettepe Üniversitesi İktisat Bölümü mezunu. Medya Çuvalı adlı oluşumda film eleştirmenliği yapıyor ve tiyatroya fazlasıyla ilgili.

avatar for Nevzat Buğra ÇevikNevzat Buğra Çevik

ODTÜ Sosyoloji üçüncü sınıf öğrencisiyim, çeşitli dijital platformlarda yazarlık ve çevirmenlik yapıyorum. Sosyal bilimler, edebiyat ve sinemayla hayatımı daha katlanır hale getiriyorum. Bazen başarısız oluyorum ve Kaptan Ahab gibi Moby Dick’in peşine düşüyorum.

avatar for Sevdenur ArslanSevdenur Arslan

Boğaziçi üniversitesinde psikoloji okuyor, üçüncü sınıfa gidiyor. Gördüğü her hayvanı sevmek isteyecek ve evinde beslemeyi hayal edecek boyutlarda hayvansever. İlerde çocuk psikoloğu olmayı planlıyor. Çocuk psikolojisi, edebiyat, ve mitoloji ilgi alanları.

avatar for Tahmina JumshudluTahmina Jumshudlu

Orta Doğu Teknik Üniversitesi 3. sınıf sosyoloji öğrencisi. Daha çok sosyolojinin siyasi ve sosyal hizmete yönelik yanlarıyla ilgileniyor. Sinema, edebiyat ve özellikle bilim-kurguyla ilgili her şeyi sorabileceğiniz biri.