Notice: WP_Scripts::localize hatalı çağırıldı. $l10n parametresi bir dizi olmalıdır. Komut dosyalarına rastgele verileri iletmek için bunun yerine wp_add_inline_script() işlevini kullanın. Daha fazla bilgi için lütfen WordPress hata ayıklama adresine bakın. (Bu mesaj 5.7.0 sürümünde eklendi.) in /home/videmusd/public_html/wp-includes/functions.php on line 5663

Find Us on Socials

Sizden gelenler

editor@videmusdergi.com adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilir, yayımlanmasını istediğiniz yazılarınızı gönderebilirsiniz!

Videmus Dergi bünyesinde yayınlanan akademik yayınlar akademik dürüstlük gereği intihalden kaçınırken standart bir kaynak gösterme formatını takip etmektedir. Bu bağlamda, yazıların APA 6 formatı ile hazırlanması büyük bir önem teşkil eder.

Detaylar için Türk Kütüphaneciler Derneği’nin bünyesinde İpek Şencan ve Güleda Doğan’nın hazırladığı “Bilimsel Yayınlarda Kaynak Gösterme, Tablo ve Şekil Oluşturma Rehberi APA 6 Kuralları” başlıklı metni inceleyebilir, APA 6 formatı ile ilgili detayları takip edebilirsiniz.